O Nás

Kto sme?

Sme rodinná strojárska firma s názvom TechniaMetal s.r.o. . Naša firma bola založená v roku 1997. A teda môžme povedať že za viac ako 20 rokov na trhu má firma dlhoročné skúsenosti v strojárskom priemysle. Firma sa nachádza vo vlastných priestoroch v obci Nedašovce neďaleko Bánoviec nad Bebravou. Ako sa k nám dostanete?

Čím sa Zaoberáme?

Zaoberáme sa výrobou rôznych súčiastok podľa výkresov zákazníka, až po menšie zostavné celky vrátane montáže, strižné nástroje, dielce a prípravky, výrobky pre automobilový priemysel, formy, lisovacie nástroje, komponenty pre jednoúčelové stroje a mnoho ďalšieho…

Na základe požiadaviek zákazníkov na presnú, kvalitnú a flexibilnú výrobu dielcov, naša spoločnosť využíva vertikálne obrábacie centrá. Opracovávame rôzne typy materiálov: ocele všetkých druhov, hliník a jeho zliatiny, bronz, mosadz, až po rôzne typy plastov.

Naša výroba je dlhoročne prispôsobená na kusovú a malosériovú výrobu, ako aj na zákazky s väčším počtom opakujúcich sa kusov. Disponujeme rôznymi modernými strojárskymi technológiami a tým pádom dokážeme uspokojiť aj veľmi špecifické požiadavky našich zákazníkov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a prirodzenej konkurencii, firma neustále napreduje a modernizuje aj strojový park.

Viac o našej ponuke sa dovziete v sekcii Naše Služby.

Presvedčte sa sami!

O kvalite našej výroby a kvalite už hotových výrobkov svedčí aj to, že so zákazníkmi spolupracujeme na dlhodobej báze, a vždy sa na nás radi obracajú s ich náročnými požiadavkami. Ukážky hotových výrobkov si môžte pozrieť v sekcii Galéria.

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať, a radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku presne na mieru.